Гарантія та повернення

Товар належної якості, придбаний в Cross Centre, можна повернути протягом 14-ти календарних днів з моменту його отримання.

Поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання і не був в експлуатації, за умови:

  • збереження його товарного вигляду і споживчих характеристик
  • відсутності слідів носіння і забруднень.

Ви можете відмовитися від отримання і повернути товар через невідповідність замовлення або виявлення дефекту, пошкодження товару при отриманні замовлення.

Не підлягають поверненню наступні категорії товарів *:

  • нижня білизна;
  • панчішно-шкарпеткові вироби.

Повернути ці товари (відмовитися від отримання у відділеннях Нової пошти) можна тільки через виявлення браку або невідповідності замовлення.

*Перелік товарів, що не підлягають поверненню / обміну, затверджується Кабінетом Міністрів України і може оновлюватися у зв'язку зі зміною законодавства.

При поверненні товару відправлення оплачує покупець, якщо повернення з вини магазину, доставку оплачує магазин. Вартість (тарифи) і умови відправки визначає перевізник. При оформленні повернення оціночну вартість товару, що повертається необхідно вказувати таку, що дорівнює вартості, зазначену в бланку замовлення.

Зверніть увагу: якщо ви вкажете в способі оплати 'Накладений платіж', ми не зможемо отримати посилку, і вона повернеться відправнику.

Термін повернення грошей обчислюється з моменту надходження товару.

При поверненні товару через відділення Нова Пошта термін повернення становить 1-3 дні з моменту надходження товару на склад.