call
call cart
Головна сторінка>Про нас
about us background

ТІЛЬКЕ ОРИГІНАЛЬНЕ ВЗУТТЯ

ІСТОРІЯ

Історія нашого магазину почалась з 2018 року, коли ми чітко зрозуміли - що люди потребують якісне взуття за доступними цінами. Звичайно ж, це був початок Cross Centre, до якого нам довелося подолати ще великий шлях.

До 2018 року ми займались не тільки новими кросівками, а й вживаними. Але бажання хоч трошки змінити світогляд людей, що якісне взуття буває доступним - дало поштовх до створення повноцінного магазину нового оригінального взуття .

Зараз, ріст та популяція sneakerhead культури в Україні дає нам можливість розвиватись, ставити перед собою нові цілі та досягати їх.

КОЛЕКТИВ

Однією з переваг нашого магазину є кваліфікований персонал. Наша команда - це молоді хлопці й дівчата, що спеціалізуються на якісному брендовому взутті, й допоможуть вам з вибором особисто та навіть проконсультують на відстані.

Головною перевагою нашого колективу є те, що кожен працівник спілкується з вами “вашою мовою”, розуміє ваші потреби та бажання, тож швидко орієнтується у товарі й пропонує найкращі моделі. А також це амбіційні, хороші та щирі люди, які займаються улюбленою справою та працюють на результат.

ЗАВЖДИ ТОПОВІ КОЛЕКЦІЇ

БРЕНДОВЕ ВЗУТТЯ

ПЕРЕВАГИ

Якість: ми гарантуємо, що ви купуєте стовідсотково якісний товар.
Оригінальність: всі кросівки, одяг та аксесуари, які ми продаємо, є виключно оригінальною продукцією.
Асортимент: ми завжди слідкуємо за трендами, тенденціями й асортимент нашого товару відповідає бажанням сучасних покупців.
Клієнтоорієнтованість: робимо все для того, щоб обраний вами товар, був доставлений без жодних проблем, а також розвиваємо додаткові функції обслуговування для того, щоб допомогти вам у догляді за взуттям.
Повага: поважаємо вибір кожного покупця й дослухаємось до ваших коментарів.

НАШІ ЦІЛІ

Дотримуємось того правила, що про цілі багато не говорять, а роблять все для їх досягнення.

Сказати гучно можемо лише про одну й, напевно, найголовніше нашу ціль - це стовідсоткове задоволення ваших потреб у якісному й зручному взутті. Ми за те, щоб ви носили зручні та оригінальні кросівки, які стануть індикатором вашої унікальності.

Приєднуючись до сім’ї Cross Centre, ви стаєте частиною тих людей, що задають тенденції!

КРОКУЙ В МАЙБУТНЄ